Pakalpojumi - Koka un mūra mājas un māju projekti

MĀJA JŪRMALĀ PIRMS UN PĒC RESTAURĀCIJAS

KOKA KARKASA MĀJA AR PIECĀM GUĻAMISTABĀM

KOKA KARKASA MĀJA AR TRĪS GUĻAMISTABĀM

Koka un mūra māju būvnieka Baltic Homes pakalpojumi

Saviem klientiem koka un mūra māju būvniecības uzņēmums Baltic Homes sniedz pakalpojumus māju celtniecībā un apkārtnes labiekārtošanā, piepildot klientu vēlmes dzīvot dabiskā vidē:

Māju projektēšana un māju projektu saskaņošana

Vai tas būtu koka karkasa, koka paneļu vai mūra mājas projekts, Baltic Homes speciālisti kopā ar klientu izvēlas atbilstošāko risinājumu, veic nepieciešamos saskaņojumus valsts un pašvaldību iestādēs, lai uzsāktu izvēlētās koka vai citas mājas celtniecību.

Māju būvniecība no pamatiem līdz atslēgām

Izvēle ir izdarīta, saskaņojumi ir veikti, tālāk māju būvnieks Baltic Homes realizē Jūsu sapni – laikā un kvalitatīvi uzbūvē koka karkasa, koka paneļu vai mūra māju līdz atslēgām. Tā var būt gan vienstāvu, gan divstāvu māju pēc tipveida vai individuāla projekta.

Māju remonts, restaurācija un renovācija

Būvnieks Baltic Homes gan būvē, gan veic māju remontus, izpilda restaurācijas un renovācijas darbus. Vai ēka ir no koka vai no mūra, firmas pieredzējušie speciālisti izdarīs nepieciešamos darbus augstā kvalitātē ievērojot visas prasības, ko izvirza klients vai iestāde.

Bruģēšana un apkārtnes labiekārtošana

Uzņēmums Baltic Homes ieklāj bruģi un ierīko zālienu. Vajag daiļdārzu vai skaistas dārza mēbeles? Uzņēmumam ir laba sadarbība ar pārbaudītiem partneriem un attiecīgās jomas profesionāļiem. Tā klients reizē ar māju iegūst ērtu un estētisku vidi apkārt mājai.

Jautājiet - atbildēsim!